Slovenský  Magyar  English

Prihlásený: anonymus
Počet produktov v košíku: 0

  Kategórie

    - Laserové tonery

    - Atramentové náplne

    - Farbiace pásky

    - Faxové rolky

    - Papier


  Kontakt

    tel: 031 / 5500355
    mobil: 0903 475 385
    orbie@orbie.sk

Reklmačné podmienky

Postup pri reklamácií:

Prosíme Vás vyplňte reklamačný formulár tu.

1. Po vyplnení formulára, reklamovaný tovar je nutné zaslať na našu adresu : ORBIE SLOVAKIA, s.r.o, Štefánikova 1/979, 92901 Dunajská Streda, alebo zastavte osobne v našej predajni na uvedenej adrese. Tovar prosím nezasielajte na dobierku, nebude prevzatý.

2. K tovaru je nutné priložiť kópiu faktúry, testovaciu stránku z tlačiarne, kde je preukazaná vada toneru, a vyplnený reklamačný protokol. Ak vada je spôsobená tým, že tlačiareň neakceptuje kazetu, v tom prípade nie je nutné priložiť testovaciu stránku!

3. Po preskúmaní vadného tovaru pristúpime k riešeniu reklamácie a to nasledovným spôsobom:
a) ak je preukázaná nekvalita tlače, tonerovú alebo atramentovú kazetu tlačiareň odmieta, vymeníme tovar za nový kus ak je skladom. Ak nie je skladom, naskladní nám to zvyčajne do 24 hodín.
b) ak zákazník nie je spokojný s kvalitou tlače, pristúpime k vráteniu peňazí prevodom na zákazníkov účet do 7 dní, alebo vyplatíme v hotovosti pri osobnom stretnutí.
c) pri každej reklamácií obdržíte od nás darček (ručne vyrábanú čokoládu) - ako `náhradu` za ťažkostí :)@Copyright 2003-2014 / website created by ORBIE COMPUTERS / powered by ORBIE SLOVAKIA, s.r.o.